Kasım 2015 bültenimiz çıktı. Bültenimizin bu sayısını bir yıl boyunca yaptığımız çalışmalarımıza ayırdık. Bültenimizi aşağıdan online okuyabileceğiniz gibi pdf dosyasını bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.
![](https://i0.wp.com/egitimsenizmir3.org/wp-content/uploads/Egitimsen_izmir_universiteler_logo_ortada_245.png?resize=245%2C170&ssl=1)
Kasım 2015 bültenimiz çıktı. Bültenimizin bu sayısını bir yıl boyunca yaptığımız çalışmalarımıza ayırdık. Bültenimizi aşağıdan online okuyabileceğiniz gibi pdf dosyasını bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.