Kadın Buluşması

Eğitim Sen İzmir 3 No’lu Şube Kadın Sekreterliği tarafından düzenlenecek olan, 17 Mayıs 2014 tarihindeki “TANIŞMAK, TARTIŞMAK VE DAYANIŞMAK İÇİN KADIN BULUŞMASI” etkinliği, Somada yaşanan, TARİHİN EN BÜYÜK İŞ CİNAYETİ ve İŞÇİ KATLİAMI, nedeniyle ertelenmişti. “TANIŞMAK, TARTIŞMAK VE DAYANIŞMAK İÇİN KADIN BULUŞMASI” etkinliğimizi gerçekleştirmek üzere sizleri 31 Mayıs 2014 Cumartesi Günü, Saat 10.30′ da ki buluşmamızda görmekten mutluluk duyacağız…

Birlik, Mücadele, Dayanışma, Eşitlik, Demokrasi ve Barış İçin Kadınlarla “Emeğimiz, Bedenimiz, Kimliğimiz Bizimdir!” şiarıyla BULUŞUYORUZ.

İktidarların eril zihniyetine, emek sömürüsüne, beden denetimi politikalarına, kadın cinayetlerine, kadına yönelik şiddete karşı bir araya geliyoruz…

Tacize, tecavüze, erkek şiddetine, savaşa, bizi tek bir kimliğe hapsetmeye çalışan düzene DİRENEN KADINLARLA BULUŞUYORUZ!

Kadın Sekreterliği; sendikal hareketin öznesi olan kadınlara yönelik, kadın çalışmasının yaygınlaşması, bilinçlenme eğitimleri ve sendikal hakları algılama vb. konuları tartışmak, tanışmak ve dayanışmak amacıyla Eğitim Sen İzmir 3 No’lu şubede buluşuyor.

TARİH:31 MAYIS 2014 CUMARTESİ
YER: EĞİTİM SEN İZMİR 3 NO’LU ŞUBE
858 SOKAK NO: 2 ÇAKIROĞLU İŞ HANI KAT: 7 NO: 701-702 KONAK PTT BİNASI ÜSTÜ
SAAT: 10.30 KAHVALTI

Gelecek kadın ve çocuk sayısını en geç 29 Mayıs 2014 Perşembe saat 16.00’ya kadar aşağıdaki iletişim adreslerine bildirirseniz seviniriz.

Şube Telefon: 0 232 425 26 70 E-posta: izmir3@egitimsen.org.tr Kadın Sekreteri: Demet Dilenç E-posta: demetdilenc@iyte.edu.tr

NOT: Kadın ve çocuk kütüphanesi oluşturma amacıyla kitap katkılarınızı ve çocuklarımız için oyuncak katkılarınızı bekliyoruz. Kadın ve çocuk odamızın duvarları üyelerimizin ve çocuklarımızın boyamaları ile güzelleştirileceğinden yedek kıyafet getirebilirsiniz.